Navýšení cen stravného od 1. 4. 2022

Přehled

Vzhledem k narůstajícím cenám potravin jsme byli nuceni navýšit ceny obědů takto:

7-10 let 28,- kč      (měsíční platba 650,- kč u trvalého příkazu, strava celý měsíc)
11-14 let 31,- kč    (měsíční platba 700,- kč u trvalého příkazu, strava celý měsíc)
15 a váce 33,- kč  (měsíční platba 750,- kč u trvalého příkazu, strava celý měsíc)
zaměstnanci 35,- kč (měsíční platba 660,- u trvalého příkazu, strava celý měsíc)

Prosím všechny strávníky platící inkasem, aby nastavili dostatečně vysoký limit pro platby. Kontrolujte prosím stav stravovacího konta vašich dětí. Pokud nemají dostatečné množství finančních prostředků, budou odhlášeni. Inkasa se vypočítávají a strhávají na následující měsíc, tudíž při připsání peněz na jejich stravovací konto jsou na 0,-. (na konci března program vypočítá podle počtu varných dnů v dubnu částku a ta vám je odečtena z účtu, jakmile naše banka načte, dle výpisu připíši každému strávníkovi a okamžitě přihlásím na celý duben, strávník má předplacené obědy a jeho stravné konto má nulovou hodnotu)
POZOR: pokud má strávník nahlášeno, že se stravuje např. v PO a ČT, vypočte program částku jen na dva dny v týdnu. Pokud by se chtěl strávník přihlásit zvlášť na oběd, musí individuálně zaslat na účet školní jídelny libovolnou částku (NEMŮŽE JÍT DO MÍNUSU), aby si mohl v systému strava.cz  nebo před jídelnou na tikyně, sám oběd přihlásit. V případě jakýchkoli dotazů volejte, pište, odpovím všem.

POKUD NEMAJÍ STRÁVNÍCI NA STRAVOVACÍM ÚČTU PENÍZE, JSOU ODHLÁŠENÍ Z  OBĚDUI!!!

Děkuji za pochopení,                                         Alena Mlsnová, vedoucí šj.

Navýšení cen stravného od 1. 4. 2022

zvýšení_cen_obědů_od_1.4.2022.pdf