ZŠ a MŠ Čachovice
Základní škola a mateřská škola Čachovice, příspěvková organizace, okres Mladá Boleslav

Poslední akce 3. A

Poděkování do nemocnice v ML. Boleslavi a v Nymburce
Poděkování personálu v Centru komplexní péče v Benátkách nad Jizerou

Poděkování a dárky pro lékaře a sestřičky

Je březen 2021 a 3. třída už 3. měsíc na online vyučování.

Napadlo nás, že bychom s dětmi mohli udělat radost všem lékařům, sestřičkám a dalším v nemocnici v Mladé Boleslavi a v Nymburce. Každý z dětí namaloval obrázek, který měl potěšit všechny, kteří se starají a pečují o nemocné s Covid – 19. Zachraňují životy a jsou už z toho hodně unavení a vyčerpaní.

Moc si toho všichni vážíme a děkujeme. Paní učitelka J. Čížková s paní Krubertovou poslaly personálu i něco dobrého, co má energii a sílu. Obrázky jsou vystaveny v prostorách obou nemocnic. Z nemocnic jsme dostali krásné poděkování. Dělat radost nás moc baví.

Obrázky pro radost do Centra komplexní péče v Benátkách nad Jizerou

V dubnu jsme s dětmi 3. třídy chtěli udělat radost všem starým lidem a personálu, který se o ně krásně stará. Po celou dlouhou dobu za nimi nemoha žádná návštěva. Babičkám  a dědečkům se po všech blízkých moc stýskalo. Naše obrázky jim udělaly velikou radost. Paní Němečková  a  paní učitelka J. Čížková nakoupily personálu dobroty. Určitě si je za velkou a obětavou práci zaslouží.
Jsou tam všichni skvělí. Paní ředitelka nám  za obrázky a dárky moc děkovala a byla dojatá.  Jsme pozváni k nim na návštěvu. Jen jak to bude možné, vypravíme se za nimi do Benátek.

Datum vložení: 14. 9. 2021 17:06
Datum poslední aktualizace: 14. 9. 2021 18:42