Běžecké závody

Běžec - logo
Ať už v letech minulých či v současnosti, naši žáci se pravidelně účastní mnoha běžeckých závodů. Mnohé z nich mají dlouholetou tradici, jako Běh Štěpánkou v Mladé Boleslavi, Běh lipovou alejí v Nymburce nebo Běh zámeckým parkem v Benátkách nad Jizerou. I na těchto významných závodech, kde se schází v každé kategorii veliká konkurence, se nám daří dosahovat výrazných úspěchů. Pro spoustu dětí je pouhá účast obrovskou motivací do budoucna a některým se to zalíbilo natolik, že se z nich stali závodní běžci a věnují se atletice na profesionální úrovni.

Mimo těchto závodů se naši žáci účastní i menších, například v Milovicích a Luštěnicích, kde je vždy přátelská atmosféra a o samotné výsledky ani tolik nejde.