Odznak všestrannosti

Odznak všestrannosti - logo

SOV

Již spoustu let je naše škola zapojena do celorepublikového projektu Sazka olympijský víceboj, který navazuje na Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Po celý rok plní v rámci tělesné výchovy nejrůznější sportovní disciplíny zaměřené na rozvoj pohybové všestrannosti. Zapojují se všichni a dokonce ti starší, pomáhají při plnění těm nejmenším.Ti nejlepší se posléze účastní okresního kola, ze kterého se jim daří postupovat i do toho krajského. Největší odměnou je pak případný postup do republikového finále.

Republikové finále

V letošním roce vyvrcholilo dlouhodobé snažení dětí a učitelů, kteří se zapojují do projektu Sazka olympijského víceboje. Poprvé za celou dobu, co je naše škola zapojena do tohoto projektu, se podařilo postoupit na republikové finále celému družstvu. To bylo tvořeno čtyřmi kluky a čtyřmi děvčaty. Všichni podávali své nejlepší výkony a i když to nakonec na nejlepší nestačilo, tak si odnášejí nezapomenutelný zážitek z úžasné akce. Mohli se zapojit i do spousty doprovodných aktivit a poznat, jak to při takto velké akci probíhá. Všem jim moc děkuji a gratuluji k jejich skvělým výkonům.