Bovys

Dotované mléčné výrobky, ovoce, zelenina a ovocné nápoje

Bovys  1

Čachiáda

Celoškolní projekt

Čachiáda - školní olympiáda - logo

Čachovický maraton

Sportovně - charitativní akce

Čachovický maraton 1

Dopravní výchova

Markétina dopravní výchova

Dopravní výchova - logo

Dotkněte se inovací

Vzdělávání ICT metodika, vedoucích pracovníků a pedagogů v oblasti digitální gramotnosti

Dotkněte se inovací

Podpora žáků ohrožených školním neúspěchem

Edison

Naše škola se zapojila do projektu Edison, ve kterém jde o to, že na jeden týden k nám přijelo osm cizinců z různých států z celého světa. U nás byl zrovna Joe, který studuje v Austrálii, ale pochází z Číny, Gregor z Brazílie, Adeline z Kyrgyzstánu, Vika z Ukrajiny, Muhammad z Indonésie, Mauricio z Mexika, Roma z Indie a Irina z Ruska. Všichni byli opravdu moc sympatičtí a milí.

Edison 1

EU peníze školám

Projekt EU peníze školám je hrazen z prostředků Evropské unie, konkrétně z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

EU peníze školám

Klub mladého čténáře (KMČ)

Nabídka dětské knihy, učebnic, slovníků, encyklopedií aj.

Klub mladého čtenáře

Klub mladého diváka (KMD)

Návštěva divadelních představení pražských divadel

Klub mladého diváka

Lyžařský kurz

Výuka lyžování pod vedením zkušených instruktorů.

Lyžařský kurz 1

MAS Svatojiřský les, z.s.

Místní akční skupina SVATOJIŘSKÝ LES je spolek, který vznikl v dubnu roku 2006 a v současné době má 50 členů. Postavení MAS mezi ostatními neziskovými organizacemi je zcela unikátní. Zahrnuje v sobě zkušenost veřejného i soukromého sektoru, podnikatelských i neziskových subjektů. Od roku 2009 se MAS podílí na implementaci Programu rozvoje venkova ČR metodou LEADER. Prostřednictvím tohoto programu bylo v letech 2009 až 2014 dotačně podpořeno 94 projektů ve výši dotace přesahující částku 32 milionů Kč. Mimo Programu rozvoje venkova ČR se MAS věnuje realizaci vlastních projektů z různých dotačních zdrojů, dotačnímu poradenství, propagaci aktivit cestovního ruchu, pořádání kulturních a vzdělávacích akcí, podpoře regionálních produktů a strategickému plánování na úrovni obcí.

MAS Svatojiřský les, z.s.

Nenech to být a něco udělej

Naše škola se přihlásila.

logo - NNTB

Odznak všestrannosti

Sazka olympijský víceboj

Odznak všestrannosti 1

Podpora výuky jazyků a čtenářské dílny

Recyklohraní

Naše škola je od školního roku 2008/09 zapojena do školního recyklačního programu RECYKLOHRANÍ. Program pořádají neziskové společnosti ASEKOL, ECOBA, které zajišťují sběr a recyklaci vysloužilých elektrozařízení a baterií.

Recyklohraní

Sněhuláci pro Afriku

Ojedinělá, originální akce, nic podobného se zde ještě neuskutečnilo.

Sněhuláci pro Afriku

Sportovně - geografický kurz

Kurz pro žáky 2. stupně

Sportovně - geografický kurz 1

Ukliďme Česko

Celorepublikový projekt ke Dni Země.

Logo - Ukliďme Česko

Zájezdy

Naše škola pravidelně pořádá dva zájezdy do zahraničí pro žáky 2. stupně. Poznávací zájezd do Anglie seznamuje žáky s místní kulturou, tradicemi a historickými i moderními památkami. Zájezd do Krakova a koncentračního tábora Osvětim zase především s historií těchto míst.

Zájezdy 1

Zdravé zoubky